Doskonałe, sztuczne rośliny i kompozycje kwiatowe do dekoracji zarówno zewnętrznych jak i wnętrz.

O nas

Przemierzamy cały świat w poszukiwaniu tylko najlepszych sztucznych roślin, kompozycji kwiatowych i dodatków które wyglądem do złudzenia przypominają piękno natury. Zlokalizowani w Warszawie rozpoczęliśmy naszą działalność w 2016 roku odkrywając rynek i jednocześnie intensywnie doskonaląc nasz warsztat jako dekoratorzy i aranżerzy w sektorze sztucznych kwiatów klasy premium. Naszym celem jest zrealizowanie wszelkich, nawet najbardziej fantazyjnych kompozycji zgodnie z Twoimi upodobaniami i oczekiwaniami.

Wszystkie kompozycje mogą być dodane do podstawowych produktów z naszej kolekcji lub od początku skomponowane z indywidualnie dobranych elementów. Oferujemy również silne wsparcie i profesjonalną obsługę dla naszych klientów stosownie do ich potrzeb. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować, nasz zespół Lobbyflor z Warszawy jest świetnie przygotowany. Mówimy po polsku, niemiecku, angielsku, i hiszpańsku.

Zapraszamy do współpracy!

Co robimy

Lobbyflor specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości sztucznych bukietów, roślin oraz kwiatów doniczkowych które nienagannie naśladują piękno natury. Sztuczne kompozycje dostarczają długotrwałej przyjemności z ich posiadania, bez potrzeby podlewania, sprzątania opadniętych liści czy usuwania zwiędłych kwiatów. Wszystkie nasze kompozycje są przez nas własnoręcznie wykonane tak jak pomysły które zebraliśmy podczas wielu podróży oraz lat interesowania się innowacjami w dziedzinie dekoracji wnętrz.

Z pomocą Lobbyflor możesz stworzyć unikalne aranżacje ze sztucznych roślin do dekoracji przestrzeni biurowych, lobby oraz pokoi hotelowych, restauracji, barów, witryny sklepowych oraz powierzchni domowych. Nasze aranżacje idealnie sprawdzają się również przy organizacji wesel, specjalnych ewentów lub przyjęć.

To wszystko czyni z Lobbyflor idealny wybór który dostarczy Ci radości z kwiatów i roślin oraz da Ci moc tworzenia kompozycji które wyrażą Twój unikalny charakter.